Omega 20 Tipka Geberit – crna/hrom sjajna/crna – 115.085.KM.1
Omega 20 Tipka Geberit – bela/pozlaćena/bela – 115.085.KK.1
Omega 20 Tipka Geberit – mat hrom/easy-to-clean sloj/sjajna hrom – 115.085.JQ.1
Omega 20 Tipka Geberit – sjajna/mat/sjajna hrom – 115.085.KH.1
Omega 20 Tipka Geberit – bela/sjajna hrom/bela – 115.085.KJ.1
Geberit Duofix za konzolnu WC šolju, 82 cm, sa ugradnim vodokotlićem Omega 12 cm 111.011.00.2
Geberit Vodokotlić Selnova za monoblok 500.268.01.1
Geberit Vodokotlić Selnova Square za monoblok 500.266.01.1
Geberit Vodokotlić za monoblok Selnova Square 500.267.01.1
Geberit Vodokotlić za monoblok Selnova Square 501.578.01.1
Geberit Vodokotlić za monoblok Icon 229420000
Gebeit Set za montažu pisoara 551075000
Geberit Duofix Delta sa setom za montažu 111.154.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.154.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.154.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.134.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.134.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.134.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.135.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.135.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.135.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.128.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.128.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.128.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.128.DW.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.128.14.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 111.131.00.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.133.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.133.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.133.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.134.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.134.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.134.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.135.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.135.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.135.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.128.11.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.128.21.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.128.46.2
Geberit Duofix Delta set (3 u 1) 458.131.00.2
VODOKOTLIĆI
Vrste vodokotlića
Standardni vodokotlić (visoki ili nisko montažni)
Ovo su najčešći modeli, koji se postavljaju na zid iznad WC šolje. Mogu biti niskog ili visokog tipa, a voda se otpušta pomoću dugmadi ili poluge.
Ugradni vodokotlić
Ovaj vodokotlić se ugrađuje u zid, pa je vidljivo samo dugme za otpuštanje vode. Pruža čistiji izgled i štedljiviji je na prostoru. Takođe je popularan u modernim kupatilima. Po njima je prepoznatljiv proizvođač Geberit.
Dual flush (dupli sistem za ispiranje)
Ovi vodokotlići imaju dva različita sistema za ispiranje (manje ili više vode), što omogućava veću uštedu vode i ekološki prihvatljiviji rad.
Bide vodokotlić
Iako ređe, neki vodokotlići dolaze u kompletu sa bide funkcijama, koja omogućava i upotrebu WC-a i bidea u istom uređaju.
Za odabir vodokotlića, važno je uzeti u obzir prostor, dizajn kupatila, potrebnu funkcionalnost i uštedu vode. Takođe, kvalitet i marka mogu značajno uticati na dugoročni rad i izdržljivost uređaja.
boki











